Yhteydenotto

Silmäaseman asiakkuuspäälliköt toimivat alueellisesti. Voit olla heihin yhteydessä näönhuoltoon tai yhteistyöhön liittyvissä asioissa.

Yritysasiakkaaksi voit liittyä myös täyttämällä lomakkeen. Saat sähköpostilla kaikki yritysasiakkaan edut ja palvelut, sekä tarvittavat liitteet ja materiaalit. Tämän jälkeen työntekijänne voivat asioida missä tahansa yli 150:stä myymälästämme. Lomakkeen täyttäminen ei velvoita yritystänne hankintoihin tai palveluiden käyttöön. Asiantuntijamme ovat teihin tarpeen vaatiessa yhteydessä. Lataa tai avaa lomake omalle koneellesi, täytä tiedot ja paina lähetä. 

Etelä-Suomi

Itä-Uusimaa, Päijät-Häme, Kymenlaakso

Sanna Kuusisto

Sanna Kuusisto
yritysmyyntipäällikkö

050 416 7568

sanna.kuusisto@silmaasema.fi

Etelä-Suomi

Uusimaa
 

Hanna Heikkala
Hanna Heikkala
asiakkuuspäällikkö

040 509 7147

hanna.heikkala@silmaasema.fi

Keski-Suomi

Pirkanmaa, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Kanta-Häme

Niko Lehtinen

Niko Lehtinen
asiakkuuspäällikkö

050 416 7571

niko.lehtinen@silmaasema.fi

Itä-Suomi

Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Etelä-Savo, Etelä-Karjala

Annu Tajakka

Annu Tajakka
asiakkuuspäällikkö

050 416 7631

annu.tajakka@silmaasema.fi

Pohjois-Suomi

Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Kainuu

Pasi Karsikas

Pasi Karsikas
asiakkuuspäällikkö

044 511 1459

pasi.karsikas@silmaasema.fi

Länsi-Suomi

Varsinais-Suomi, Satakunta, Pohjanmaa

Jukka Lammassaari

Jukka Lammassaari
asiakkuuspäällikkö

040 589 0410

jukka.lammassaari@silmaasema.fi

 

Jussi Kärhä

Jussi Kärhä
myyntipäällikkö

040 845 5311

jussi.karha@silmaasema.fi

Irene Gonzalez More

Irene Gonzalez More
johtaja, yritysmyynti

050 416 7634

irene.gonzalezmore@silmaasema.fi