Yhteydenotto yritysasiakkaille

Voit olla yhteydessä alla oleviin Silmäaseman yhteyshenkilöihin näönhuoltoon tai yhteistyöhön liittyvissä asioissa.

Yritysasiakkaaksi voit liittyä myös täyttämällä lomakkeen. Saat sähköpostilla kaikki yritysasiakkaan edut ja palvelut, sekä tarvittavat liitteet ja materiaalit. Tämän jälkeen työntekijänne voivat asioida missä tahansa yli 150:stä myymälästämme. Lomakkeen täyttäminen ei velvoita yritystänne hankintoihin tai palveluiden käyttöön. Asiantuntijamme ovat teihin tarpeen vaatiessa yhteydessä. Lataa tai avaa lomake omalle koneellesi, täytä tiedot ja paina lähetä. 

Jenny Laaksonen

Jenny Laaksonen
myyntipäällikkö, team lead

050 416 7702

jenny.laaksonen@silmaasema.fi
 

Tuukka Pero

Tuukka Pero
myyntipäällikkö

050 573 5492

tuukka.pero@silmaasema.fi

Nina Sjöström

Nina Sjöström
myyntipäällikkö

050 416 7699

nina.sjostrom@silmaasema.fi

Sanna Kuusisto

Sanna Kuusisto
avainasiakaspäällikkö

050 416 7568

sanna.kuusisto@silmaasema.fi
 

Jukka Lammassaari

Jukka Lammassaari
avainasiakaspäällikkö

040 589 0410

jukka.lammassaari@silmaasema.fi

Niko Lehtinen

Niko Lehtinen
avainasiakaspäällikkö

050 416 7571

niko.lehtinen@silmaasema.fi

Anna Lehtonen

Anna Lehtonen
myyntiassistentti

050 416 7680

anna.lehtonen@silmaasema.fi
 

Irene Gonzalez More

Irene Gonzalez More
johtaja, yritysmyynti

050 416 7634

irene.gonzalezmore@silmaasema.fi